KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229004
nr 1622 9004
Oidentifierad konstnär, 1800-tal. Sjöstrand. Signerad a tergo, Moses. Olja på duk, 82x60 cm, yttermått inklusive ram: 105x82 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:20:28
700 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)